הדמיות פנים

בתחום ההדמיות אדריכליות, הדמיות הפנים הן ללא ספק גולת הכותרת של הצגת התכנון והעיצוב מאחר והן ממחישות ללקוח בצורה המיידית ביותר את החללים האינטימיים של הבית העתידי. המטבח, הסלון המרווח, פינת המחשב, ידית הדלת…מיטת הילדים, המרפסת והנוף, ועוד. בעזרת המחשה תלת מימדית זו הלקוח מצליח "להתחבר" לנכס העתידי ובכך מקדם אותו אל הרכישה וסגירת העסקה. בעיצוב הדמיות פנים יש חשיבות רבה לכל פרט החל מפרטי העיצוב, ועד לצל צילו של חפץ מסוים. הדמיות אדריכליות בכלל, והדמיות פנים בפרט, תורמים יחד לאווירה המתקבלת ולרושם שנוצר. בכדי שההדמיה תגשים את הייעוד לו היא נועדה, יש להיעזר בכמה שיותר פרטים רלוונטיים לתחום המדובר, אם מדובר בחדרי ילדים, חדרי מגורים, מטבחים, חללי תצוגה, לובאים, פארק ציבורי או בריכה וכולי. הדמיות ממוחשבות הן הקטר שמוביל את השיווק עד לגמר הבית בפועל.

עוד נושאים שיכולים לעניין אותך

מפות אינטראקטיביות

מערכת בלעדית עולמית שפותחה בIBR לצורך השלמת הכלים השיווקיים לנדל"ן מצליח. בעזרת המפה, ניתן להציג נכסים ואטרקציות על הנכס בסביבתו הטבעית, על מפה, ולהראות את כול המידע הנחוץ כדי להבין את הפרוייקט וסביבתו בשלמות כולל תמונת פנורמה של הרחוב אם יש (streetview) וידאו, תמונות, מפרט, פנורמה, מיניסייט, ועוד ועוד.

אנימציה

אנימציה או הנפשה בעברית, מאפשרת לא רק לעשות סימולציה של הפרויקט בכמה זוויות פנים או חוץ, היא מאפשרת למעשה אינספור זוויות תוך כדי תנועה סביב ובתוך הפרויקט, הדבר מאפשר הבנה עמוקה יותר של המרחב, הפרויקט, וסביבתו, בשילוב מוסיקה המעצימה את המסר. מובן שהכנת אנימציה כרוכה במאמצים ומשאבים גדולים יותר ומכאן עלותה גבוהה יותר, אך אנחנו פיתחנו שיטה בה אנו יכולים ליהנות משני העולמות, גם של ההדמיה הרגילה וגם של האנימציה, מבלי להגדיל את העלות באופן כה חד כמו אצל המתחרים. צור קשר לפרטים נוספים.

סיור וירטואלי

חברת איי.בי.אר פיתחה סגנון ייחודי ובלעדי להפקת מערכת אינטראקטיבית לנדל"ן הכולל את כול הנחוץ למשווק הפרויקט וכולל את המרכיבים הנחוצים לו על מנת לנהל את המכירה באופן המיטבי. לדוגמא: סיור וירטואלי אינטראקטיבי בתוך דירה מעוצבת, בחללים מרכזיים כגון לובי, סלון , מרפסת, מטבח, חדר שינה ואמבטיה ראשיים. ניתן לשלב עיצוב פנים במידה ואין תכניות מעוצבות. תכנית מכירה דו ותלת ממד המראה את הנכס באופן המשכנע והמדויק ביותר, מהצדדים ומעל. צילום פנורמה של הסביבה מגובה 100-200 מטר וציון כול הנקודות החשובות לצורך שיווק הפרויקט, כגון בתי ספר, גני ילדים, מרכזי קהילה קניות ובילוי, פארקים, נתיבי תחבורה רלוונטיים, והכל תוך שימת דגש על העובדה שהנכס הוא חלק מהסביבה ועל הרוכש העתידי להכיר את היתרונות והפוטנציאל במיקום הייחודי של הנכס. יצירת הדמיות חוץ ופנים, תמונות סטילס, וידאו, מפת הסביבה תכניות מכירה דו ותלת ממד ועוד… לצפייה בדוגמאות שביצענו לחברות המובילות בתחום הסיור הווירטואלי לנדל"ן, לחץ על האייקונים להלן